Menu Blogger Tasarım

Balıkesir Web Tasarım / Balıkesir Online Satış Sitesi E-Ticaret

Günümüzde her işletmenin bir web sitesi olmalıdır. İster bir garajda küçük bir girişim, isterse orta ölçekli bir şirket olsun, dijital ortamda yani İnternet’te var olmalıdır. Web siteleri, çoğunlukla bir ürün, marka veya hizmetin pazarlama yönleriyle ilgili olarak farklı amaçlara hizmet eder. Web Siteleri Hikayeler anlatıyorlar, tanıtıyorlar, eğitiyorlar, satıyorlar ve daha fazlasını yapıyorlar. Balıkesir Web Tasarım Amaca göre kurumsal, e-ticaret, pazarlama ve bloglar kurulabilir.

Şirketleri işleten kişiler, ticari kazançlarını geliştirmeye odaklanmış ve mutlaka bir şirket içi tasarım ekibine sahip olmasalar da, balıkesir web tasarım firmaları bu boşluğu doldurmak ve kurucuların şirketlerini yönetmesine izin vermek için varken, Blogger Tasarım işletmenin mükemmel bir arayüze sahip olmasına yardımcı olan çarpıcı web siteleri oluşturur.

Balıkesir Web Tasarım / Online Satış Sitesi E-ticaret
Balıkesir Web Tasarım / Online Satış Sitesi E-ticaret

Balıkesir Web Tasarım

14 yıllık tecrübe ile yıllardır İstanbul’da hizmet veren firmamız artık Balıkesir, Karesi’de. Balıkesir’in küçük ve orta dereceli işletmelerini dijital ortama açıp daha kurumsal bir kimliğe kavuşturmak için çalışıyoruz. Yıllardır Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden ve dünyanın bir çok ülkesinden müşterilerimize kurumsal web tasarım hizmeti verdik. Kurumsal kimlik tasarımı, web tasarım arayüzü, kartvizit, logo, google seo çalışması ve internet ortamının olmazsa olmazı reklam verme hizmeti vererek müşterilerimizin istedikleri verimi online sitelerinden almasını sağladık.

Balıkesir E-Ticaret Sitesi

Online satış sitesi çağımızın gereksinimleri arasında yer alıyor. 14 yıllık e-ticaret tecrübemiz ile kaliteli hizmeti uygun fiyata müşterilerimize sağlıyoruz. Müşterilerimizin her türlü istek ve sorunlarını zaman geçirmeden yanıtlıyor ve 7/24 destek sağlıyoruz. Bu sayede tüm müşterilerimizden olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bu olumlu geri dönüşleri sizde okumak isterseniz Sizden Gelenler linkine tıklayabilirsiniz.

 

Görüşlerinize Önem Veriyoruz

Bazı Mutlu Müşterimizin Söylediklerine Göz Atalım ;

Iyi ki yolumuz kesişti ☺️ Tüm karmaşık sorularıma, sabırla cevap veren, gece gündüz saat kaç olursa olsun bizi yanıtsız bırakmayan, özveriyle çalışan, güleryüzlü, eğlenceli, çalışkan Ebubekir Bey’e çok teşekkürler ediyorum. @bloggertasarim Çok içime sinen bir web sitesi çıkarttınız ortaya. Ellerinize sağlık, güvenle tavsiye ediyorum 😍

The Milk Books & More

Çok kısa bir sürede jet hızıyla çalışan, sakin ve düzenli bir sitem oldu… İstediğim her an ulaşabildiğim biriyle iletişimde olmak da cabası. Her şey için çok teşekkür ederim. Emeğiniz, zamanınız ve desteğiniz için 🙏🏼👌🏼

Ayakizi Sandalet

Bizce işini büyütmek isteyen, hazır şablonlara takılı kalmak istemeyenlerin tek adresi Ama yalnız biz, fazla keşfedilmesinide istemiyoruz, sonra kurumsallaşma bahanesiyle maille sira bekletcek diye,affedin bizi biraz benciliz Ebubekir Bey😄
Başka altyapidaki sitemizde bile yardımını esirgemeyen, kendi altyapısında sitemizi çok farklı yerlere getirip, bizi tam anlatan dijital bir mağazaya çeviren Ebubekir Bey’e takipçilerinin önünde çok çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.

Nemesis Shoes

Balıkesir’de işine önem veren ve Online satış sitesi kurmak isteyenler için artık bir adım uzağınızdayız. Dilediğiniz zaman Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Otel sahibiyim, bir tanıdık vasıtası ile Ebubekir bey ile tanıştık. 12 sene önce yapılan internet sitemizi kısa sürede acelemiz olduğu için adam etti. 7/24 ulaşabildim, her soruma sıkılmadan, yorulmadan cevap verdi ve istediğim hale geldi. Doğru adrestesiniz, güvenebilirisiniz 🙂

Çerkezköy Pasha Hotel

 

Ücretsiz Reklam Desteği – Balıkesir Web Tasarım

Bizimle çalışan ; web tasarım, e-ticaret sitesi veya  blog yaptıran tüm müşterilerimize site ziyaretlerini arttırabilmesi ve online satış sitesi yapan firmaların ürünlerini en hızlı ve en doğru şekilde son alıcıya ulaşması için google , facebook, instagram reklamlarında ücretsiz destek oluyoruz.

Instagram Mağaza Oluşturma Desteği

Balıkesir Online Satış Sitesi yaptırmak isteyen müşterilerimize bir müjdemiz var. Instagram sayfanızı ziyaret eden kişilerin ürünlerinizin üzerine tıkladığı zaman satıştaki ürünlerin fiyatlarını görebildiği ve satın alma için direk internet sitenize yönlendirildiği mağaza sistemini tüm müşterilerimize hemen kurulumunu yapıyoruz. Size sadece instagram’da post paylaşırken ürünlerinizi etiketlemek kalıyor.

 

instagram mağaza özelliği
instagram mağaza özelliği
instagram ürün etiketleme özelliği
instagram ürün etiketleme özelliği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de online satış sitenizi şimdi kurun birlikte yüksek cirolara ulaşalım.

Blogger Tasarım İnstagram 

Blogger Tasarım Whatsapp 

 

Whatsapp
Pin It