Menu Blogger Tasarım

E-Ticaret Paket Özellikleri

E-Ticaret Paketi Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerinizi internette satmanızı sağlayacak özellikleri hazır paket içerisinde sunan yazılım hizmetidir. E-ticaret paketleri hem zaman hem maliyetten tasarruf etmenizi sağlar. Blogger Tasarım tek E-Ticaret Paketi ile çalışır. Kafa karaştıran  paketler yoktur. Tüm özellikleri en uygun fiyata alırsınız. 

E-Ticaret sitesi ürünlerinizi veya hizmetlerinizi online olarak satmaya yarayan sistemdir. 

Blogger Tasarım E-Ticaret Paketinde ilk sene Tasarım + Hosting + Domain + Mail gibi tüm hizmetleri tek seferde ödersiniz. Yıllık ödemeler ise maliyet olarak ilk sene ödediğiniz tutarın ortalama 1/5 ‘i kadardır. 

E-Ticaret kurulum sürecinde baştan sona kadar Blogger Tasarım olarak yanınızdayız. A’dan Z’ye ihtiyacınız olan her konuda Blogger Tasarım’dan destek alabilirsiniz. Müşterilerimizin hakkımızda yaptığı yorumları buradan inceleyebilirsiniz. 

Evet, taşıyabilirsiniz. Hali hazırda hizmet aldığınız altyapı sağlayıcınızdan ürünlerinizi ve linklerinizi içeren bir XML yardımıyla direkt altyapımıza çekebiliyoruz. Sonrasında diğer düzenleme ve site ayarlarınızı kolayca yapıyorsunuz. Altyapı taşıma hakkında kapsamlı bilgi için e-ticaret uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Alan adı, hosting ve SSL gibi hizmetler e-ticaret paketlerimize dahildir. Bu hizmetler için farklı bir ücret ödemenize gerek yok. Her sene yıllık yenilemeniz ile birlikte bu hizmetlerde yenilenmektedir. Eğer kendi alan adınız varsa bu alan adında sitenizi kullanabilirsiniz.

E-Ticaret Sistemini kurduğumuz müşterilerimize Google Shopping, Google Ads, Facebook ve İnstagram reklamları konusunda destek oluyoruz. Üstelik ilk ay bu destek ücretsiz!

E-Ticaret Paket satın alırken dilerseniz havale ile ödeme 2 taksit şeklinde, dilerseniz havale ile peşin ödemede %10 indirim, dilerseniz kredi kartıyla vade farksız 12 taksitli satın alma yapabilirsiniz. 

E-Ticaret paketi aldıktan sonra isteklerinizi sağlayacak modüller eğer ücretsiz olarak hazırda varsa herhangi bir ücret ödemezsiniz. Blogger Tasarım olarak müşterilerimize ek ücret çıkarmamak için elimizden geleni yapıyoruz. İstediğiniz hizmet özel yazılım gerektiriyorsa müşteri temsilcinizle görüşüp fiyat alabilirsiniz. 

Hayır, E-ticaret sistemlerimizi kendi güçlü sunucularımızda barındırıyoruz. 

E-Ticaret Konsept Tasarım müşterilerimize sunduğumuz özel tasarım hizmetidir. A’dan Z’ye tüm ihtiyacınız olan tasarımları uzman tasarım ekibimiz sizler için hazırlıyor. Logo tasarımı, Banner tasarımları, Kampanya görsel tasarımları buna dahil olan hizmetler. 

Kurulumunu ve tasarımını yaptığımız tüm web siteleri responsive yani mobil / tablet uyumludur. Bu sayede arama motorları sitelerinizi daha iyi tarar. 

 

E-ticaret sistemimiz tamamen seo uyumludur. Ayrıca siz değerli müşterilerimize ücretsiz seo eğitimleri vermekteyiz. 

Şimdi Başvur
Dijital dünyada yerinizi ayırtmak için şimdi başvurun. Blogger Tasarım E-Ticaret Paketi ile kaliteli, hızlı ve güvenilir ticaretin tadını çıkarın.
Whatsapp
Pin It