Menu Blogger Tasarım

Çikolata Hediyem E-Ticaret Sitesini hazırladık. A’dan Z’ye tamamen kişiselleştirilmiş tasarımı ile yepyeni eticaret sitesi cikolatahediyem.com yayında!

Siteye Git

Düzenleme Sonrası Çikolata Hediyem E-ticaret Sitesi

Çikolata hediyem’de sadece çikolata yok! Birbirinden güzel , özelleştirilebilir, kişiye özel tasarlanabilir çok fazla çeşitli ürünler mevcut.

Yeni Doğan bebekler için bebek çikolatası arıyorsanız tadına doyamayacağınız çikolatalar cikolatahediyem.com ‘da. Günümüzün trendi kişiye özel hediyeler… Çikolata Hediyem sitesinde sevdiğiniz ürünleri çok kolay bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Dilersiniz fotoğraf yükleyebilir , dilerseniz not yazabilir, dilerseniz kolay bir şekilde isim soyisime özel hediyeleri çok kısa bir sürede , zahmetsizce hazırlayabilirsiniz.

Sitemizde ücretsiz üyelik ve kolay ödeme yöntemleri de sizleri bekliyor. Tamamen güvenilir 256 bit SSL ile korunan cikolatahediyem.com Türkiye Lokasyon sunucularda barındırılmakta, hızı ve güvenilirliği ile kalitesine kalite katmaktadır.

Bakırköy’de mağazası bulunan çikolata hediyem aynı zamanda internet üzerinden de gece gündüz demeden siparişlerinizi hazırlamakta ve göndermektedir.  Bebek çikolatası arayanların bu hizmeti kaçırmamasını öneriyoruz.

Yorum Yaz

Whatsapp
Pin It