Menu Blogger Tasarım

Keçe’den cici mi cici işler yapan Merve’Ce Tasarım ile çalıştık bugün. Çok pozitif bir insan Merve hanım. Çok anlayışlı çokta sabırlı. Bazı sebeplerden dolayı kendisini biraz bekletmek zorunda kalmış olsakta kendisi sabırla bekledi. Çünkü ikimizinde ortak bir noktası vardı; Geç olsun ama içimize sinen bir çalışma olsun. Tamda içine sinen bir çalışma ile taçlandırdık bu bekleyişi.  Hatta kendisi paylaşırken aşağıdaki iletiyi yazdı facebook’ta 🙂

Aylardır beklediğimiz an geldi ve sonunda blogum faaliyete geçti  Artık tüm ürünleri ve fiyatları sayfadan rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Ayrıca Facebook hesabı olmayan herkese de ürünlerimi inceleyebilmeleri için sayfa linkimi paylaşabilirsiniz..

Tüm bu süreçte en büyük teşekkür tabiki Sevgili Ebubekir Seyit Akyol’a yaniBlogger Tasarım‘a … Sabrı taşmak bilmeyen blogger yapmışlar onu da ben buldum  Aylardır büyük bir sabırla gece gündüz kahrımı çekti ne yalan söyleyeyim ‘ Yok orası şöyle olsun, yok burası böyle olsun, ayy yok şunu şöyle yapalım..’ derken sonunda istediğim cicili bicili bloga sahip oldum :’)

Daha çok kişiye ulaşabilmek için lütfen sayfa linkimi paylaşabilir miyiiizzz :’)

* Blog Tasarımı Tamamen Responsive olarak tasarlandı.

* 10 Adet kullanabileceği site ismine özel mail tahsis edildi.

* 1 Yıllık ücretsiz teknik destek veriliyor

* Blog Tasarımı Google Seo uyumlu olarak tasarlandı.

 

Siteye Git

Blog Tasarımı
Blog Tasarımı

 

Yorum Yaz

Whatsapp
Pin It